(+48) 58 66 18 300
nexus@nexus.pl

o nas

NEXUS Consultants Sp. z o.o. jest polską firmą doradczą z siedzibą w Gdyni. Od 1993 roku aktywnie uczestniczymy w procesie transformacji polskiej gospodarki. Wspieramy przedsiębiorstwa w ich rozwoju rynkowym poprzez wskazywanie efektywnych rozwiązań, opartych na nowoczesnych narzędziach zarządzania z zakresu marketingu, finansów i organizacji. Nasze działania doradcze w pełni uwzględniają potrzeby naszych klientów oraz ich potencjał.

poznaj nasz zespół

Tomasz Pelc

Prezes Zarządu
Od ponad 30 lat zaangażowany procesy przemian gospodarczych zachodzących w Polsce i w Europie.
Autor wielu inicjatyw projektowych z zakresu energetyki, gazownictwa oraz szeroko pojętego doradztwa zarządczego.
Od prawie dziesięciu lat zaangażowany w projekty z zakresu offshore oraz wodoru – głównie w kontekście budowy rynków produktów, logistyki oraz zastosowań.
Inicjator powołania Klastra Technologii Wodorowych.
Pasjonat kolarstwa (inicjator powstania projektu NEXUS Team), żeglarstwa i pływania oraz dobrej kuchni i wina.
Podstawową dewizą działania jest przesłanie piosenki Wojciecha Młynarskiego „Róbmy swoje”.

Mirosław Siatkowski

Dyrektor Zarządzający
Doświadczony manager i doradca biznesowy z ponad 20 letnim doświadczeniem w zarządzaniu i realizacji projektów doradczych, wspartym pracą wykładowcy na uczelni wyższej.
Specjalizuje się w projektach doradczych obejmujących konsolidacje, przejęcia, budowę modeli biznesowych, restrukturyzację przedsiębiorstw. Od kilku lat zaangażowany w projekty dotyczące odnawialnych źródeł energii.

Zainteresowany piłką nożną (aktywny gracz), narciarstwem alpejskim, polskim filmem oraz malarstwem impresjonistycznym.

Anna Otwinowska

Dyrektor Operacyjny
Wykształcenie w zakresie finansów przedsiębiorstw i rachunkowości oraz doświadczenia zgromadzone w ciągu 20 lat pracy przy projektach doradczych na rzecz firm z sektorów przemysłowego i usługowego, pozwalają sprawnie realizować powierzone zadania.
W ramach prac doradczych realizuje zadania obejmujące aspekty finansowe projektów.

Sporządza modele finansowe na potrzeby analiz ekonomicznych, wniosków o dofinansowanie ze środków unijnych, biznesplanów, wycen.
Współpracuje m.in. przy kompleksowych audytach stanu przedsiębiorstw i projektach restrukturyzacyjnych.

Czas poza pracą chętnie spędza przy filmach (nie tylko hollywoodzkich), lekturach o tematyce historyczno-politycznej, muzyce.

Anna Siłakowska

Project Manager
Absolwentka Politechniki Gdańskiej oraz NEOMA Buisness School (Francja). Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach oraz studiach podyplomowych (obecnie w trakcie certyfikacji CIMA). Od ponad 18 lat wspiera klientów w obszarze finansów. Zrealizowałam ponad 150 projektów finansowych w różnych segmentach gospodarki (energetyka, gazownictwo, transport, budownictwo, produkcja przemysłowa, spożywcza, usługi komunalne, handel, usługi i inne). 

Interesuje się psychologią społeczną, w wolnych chwilach pochłania książki (głównie reportaże i biografie).
license linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram